Franz Eggenschwiler - Fondateur du Bern Working Group - Five! (5) dessins de téléphone originaux
Rien Wensma - Récipient en céramique ville/village
Porzellanfabrik W. Goebel - Collection Berta Hummel (voir photos)
Real Fabbrica Capodimonte - Whisky écossais Johnnie Walker "Still Going Strong" - 60cm - Porselein
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Paul Citroen: Zelfportret. De litho is rechtsonderaan gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Nummer: 100/100. Afmetingen blad: h77 x b57 cm. Jaar: 1971. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Linksonder in het witte gedeelte zit een vouw in het papier. Deze valt bij inlijsting volledig onder de passe-partout.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-3-2018 à 22:52 |
Heure de fin | 8-3-2018 à 21:52 |