Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho van Paul Citroen: 2 paardenhoofden. De litho is linksonder door de kunstenaar met potlood gesigneerd. Nummer: 57/100. Afmetingen: h38,5 x b50,5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie:in goede staat. Langs de randen is wat lichte kreukel aanwezig. Deze valt bij inlijsten volledig onder het passe-partout.
ZZZW
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-4-2018 à 14:02 |
Heure de fin | 4-5-2018 à 21:02 |