Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Paul Citroen: Dame. De litho is rechtsonderaan gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Nummer: 100/100. Afmetingen blad: h77 x b57 cm. Jaar: 1971.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zit 1 plakrestje aan de onderzijde van een vorige inlijsting.
Heure de début | 11-4-2016 à 15:44 |
Heure de fin | 17-4-2016 à 20:44 |