Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Paul Citroen uit 1976, portret van kunstenaar Mart Kempers. Gedrukt op zwaar geschept papier. Linksonder gesigneerd en genummerd 20/100 exemplaren in potlood. Rechtsonder getiteld "Mart Kempers" in potlood. Rechtsonder tevens gesigneerd en gedateerd 28 IX 1976 in de druk. Dit was één van 12 lithografien in 1976 samengebracht in een map portretten t.g.v de tachtigste verjaardag van de kunstenaar. Het blad verkeert in perfecte staat! Het is nooit ingelijst geweest. Afm. blad 50x65 cm.
Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-1-2018 à 12:47 |
Heure de fin | 19-1-2018 à 20:47 |