Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho voorstellende het portret van Willem Sandberg destijds directeur van het Stedelijk Museum te Amsterdam.
Potlood gesigneerd en genummerd 36/100 rechtsonder. In de steen getiteld linksonder.
Beeldmaat 39 x 21 cm. Bladmaat 65 x 50 cm. Losbladig.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-7-2017 à 21:30 |
Heure de fin | 19-7-2017 à 19:30 |