Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Uniek werk van Adrichem met de titel RELIËF M/V.
Aangekocht via dienst 's Rijks verspreide kunstvoorwerpen.
Gemeente Barradeel 1974.
Het werk is gesigneerd in de 'muur' middenonder met PeterA '74
De afmetingen van het complete werk inclusief omlijsting 90 x 54 cm.
Gewicht van het geheel is ca 15 kilogram.
Gezien het gewicht en de breekbaarheid is het verstandig deze op te halen.
In overleg eventueel met een koerier te leveren. Kosten koper!
De conditie van het werk is uitstekend.
Heure de début | 19-8-2016 à 20:59 |
Heure de fin | 2-9-2016 à 20:59 |