Groot schilderij van Peter Robert Keil (1942) Züllichau/Berlijn
olieverf op doek
afmetingen 96x75cm
gesigneerd P. Keil en gedateerd '84
herkomst van kunstenaar zelf
goede conditie
Peter Keil studeerde o.a. aan de Akademie für Bildende Künste in Berlijn. Één van de Neo Expressionisten genaamd de Grosse Wilden (young Fauves) met o.a. Elvira Bach, Baselitz, Miro en Warhol. Hij richt zich vooral op mensen aan de rand van de samenleving,. (hoofden, lichamen, torso's)
Heure de début | 21-10-2013 à 14:23 |
Heure de fin | 4-11-2013 à 13:23 |