Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 57 x 76.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | XXV/XXXV |
Afmetingen op karton: H63 x b85cm. Afmetingen voorstelling: H57 x B76.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild..
De litho is in goede staat. Deze zit op karton geplakt, waardoor deze plat verstuurd moet worden. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 7-11-2020 à 20:39 |
Heure de fin | 1-12-2020 à 22:43 |