Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets, getiteld "Lommerrijke omgeving met automobiel".
Potlood gesigneerd en gedateerd '76 linksonder. Genummerd 46/120 rechtsonder.
Beeldmaat 24 x 20 cm. Bladmaat 45 x 39 cm. Losbladig.
Philip Wiesman is geboren te Utrecht in 1946.
Heure de début | 29-8-2015 à 20:24 |
Heure de fin | 5-9-2015 à 20:24 |