Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
De volgende gegevens zijn voor alle 3 de werken van toepassing:
Titel: Zonder titel
Techniek: linosnede op rijstpapier
Afmeting beeld: 23,5 x 18 cm.
Lijst: maatwerk, hout-zwart, afmeting 41 x 36 cm.- een foto is toegevoegd als voorbeeld.
Jaar: 1978
Oplage: 50
Gesigneerd met potlood
De drie linosneden zijn professioneel ingelijst met zuurvrij passepartoutkarton in een zwarte, houten lijst
De werken zijn in goede staat, het papier is echter vergeeld door ouderdom.
Het pakket wordt aangetekend verzonden.
Heure de début | 20-10-2019 à 23:20 |
Heure de fin | 31-1-2020 à 15:07 |