Piet Middelhoek (1930-2004)
Olieverf op doek, gesigneerd m.o. en gedateerd '70
Afmetingen: 100cm x 80cm
Status: Goed, is netjes ingelijst. Kan zo aan de muur.
Over hemzelf:
Geb. 30 december 1930 (Brielle) - gest. 2004 (Brielle).
Zoon van de kunstenaar M.L. Middelhoek. Werd opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam en aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag. Studeerde bij o.a. W. Rozendaal, C. Westerik en W. Zwiers. Maakte studiereizen naar vele Europse landen.
Woonde en werkte in Den Haag en Brielle. Schilderde landschappen, watergezichten, stadsgezichten, stillevens en abstracten.
Wetenswaard
Tentoonstellingen in onder andere Rotterdam, Den Haag, Bergen op Zoom, Middelburg en Brielle. Middelhoek liet zijn
bezittingen, waaronder werken in zijn atelier, na aan de Sint Catharijnekerk in zijn geboorteplaats Brielle.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maarssen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Maarssen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-10-2017 à 15:28 |
Heure de fin | 30-10-2017 à 14:28 |