Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene, Litho
Franco Gentilini - Luisa et Hippolyto dans le tramway - Lithographie - édition de 150 exemplaires
Mark Brusse - 'sans titre' - lithographie - 199
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1926 |
Technique | Stylo (Encre) |
Dimensions | 69 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Piet van der Hem - tekening: het communistisch pinkstercongres - "Een nieuw Congres, een oud geluid". Jaar: 29 mei 1926. Afmetingen blad: H69 x b49 cm; Afmetingen voorstelling: H50x b35 cm. rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | Raisonnable | ||||||||||
Over het gehele werk zitten oxidatie vlekjes(foxing). Het werk zit op karton geplakt en daar zitten wat vlekken en beschadigingen op. | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 28-5-2021 à 22:09 |
Heure de fin | 5-6-2021 à 19:12 |