Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1959 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 66 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1/4, eigen druk |
Abstracte compositie uit 1960 van Piet van Stuivenberg. Nummer: 1/4, eigen druk. Afmetingen blad: H66 x B56 cm. Afmetingen voorstelling: H55 x B45 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.66
Het werk is in goede staat. Er zit wat vergeling op de rand van een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 7-5-2019 à 14:37 |
Heure de fin | 8-9-2019 à 22:55 |