Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Fusain |
Sujet | Paysage portuaire |
Dimensions | 20 x 43 cm (h x l) |
incl. cadre | 39 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Poppe Damave exposeerde in 1947 als Haarlemse kunstschilder in het Frans Hals Museum met ‘Haarlem Jonge Kunst’. In 1961 verkreeg Damave een reisbeurs van het ministerie van OKW voor Griekenland en Turkije. Daarna volgden tentoonstellingen in 1963 onder auspiciën van het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen (OKW) en een reizende expositie door Engeland, vervolgens naar Parijs, Brussel, Maastricht en Groningen.
Hij reisde graag en bezocht o.a. Frankrijk, Spanje, Noord-Afrika, Turkije en Griekenland. Deze tekening is niet gedateerd, maar komt ongetwijfeld uit begin jaren ’60.
Afmeting werk: 20 cm x 43 cm binnen passe-partout; afmeting lijst: 39 cm x 59 cm
Titel: ‘Istanbul’; gesigneerd: midden onder.
Bij voorkeur ophalen in Eindhoven. Verzenden voor risico koper (glasbreuk).
lichte, gebruikelijke verkleuring. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-10-2021 à 16:42 |
Heure de fin | 10-10-2021 à 20:02 |