Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
POPPE DAMAVE
OOSTERSE RUITER
ETS IN DE MAAT 13 X 13 CM
GESIGNEERD ONDER EN TITEL MAROKKO
GEKADERD I FRAAI LIJSTJE
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
In principe heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. De verkoper kan hier zelf op positieve (langere garantie) of negatieve manier (geen garantie omdat de verkoper het werk niet kan garanderen) van afwijken. De verkoper moet dit dan echter duidelijk en onomstreden in de omschrijving van het item opnemen. De verzendkosten vallen standaard niet onder de garantie en zijn voor uw eigen risico.
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-4-2018 à 10:50 |
Heure de fin | 1-5-2018 à 12:04 |