Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets uit 1992. Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder. Genummerd 25/50 rechtsonder.
Beeldmaat 13 x 20 cm. Bladmaat 21 x 27 cm. Losbladig.
Afgebeeld in het boek "Etsen naar de natuur" uit 1999 op bladzijde 93.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-2-2017 à 22:55 |
Heure de fin | 1-3-2017 à 22:55 |