Textiel - Handgesigneerd - Uniek Exemplaar - Ingelijst
Collectie van 3 Textiel Collages
Afmetingen lijst 41 x 31 cm - Afbeelding 29 x 21 cm
Metallic Frame
Conditie:Perfect
Herkomst:Holland
Heure de début | 2-8-2016 à 22:22 |
Heure de fin | 7-8-2016 à 22:27 |