Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige en humoristische kleurenets van Rob Clous
Volledige titel: Boer Blauw te Heerhugowaard schildert zijn Hoeve blauw tegen de pest en de vliegen
Oplage: Deze ets is maar in een zeer kleine oplage gemaakt. Dit is nummer 7 van 10.
Eigen druk
Jaar: 1978
Het Frans Hals Museum in Haarlem is ook in het bezit van deze kleurenets (3/10).
Ingelijst: Ja, achte glas met alluminium lijst.
Afmetingen: 50,5 x 65,5 cm
De beeldend kunstenaar Rob Clous werd geboren op 28 april 1940 te Haarlem. Rob tekende bij H. Boot, Wim Vellekoop, Schutte en Poppe Damave te Haarlem. In diezelfde tijd werkte hij ook zes jaar als decorschilder bij de Nederlandse Comedie te Amsterdam. Als graficus is hij autodidact.
Het geheel is in uitstekende staat.
Het werk kan verzonden worden maar ophalen is ook mogelijk.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-12-2016 à 16:17 |
Heure de fin | 6-1-2017 à 16:22 |