Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Dimensions | 90 x 62 cm (h x l) |
incl. cadre | 95.5 x 68 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 2/25 |
Rob Scholte - 10 Years After
Gesigneerde zeefdruk - oplage - 1994
Formaat: 62 x 90 cm
In potlood gesigneerd, genummerd , oplage 2/25 a.p.
In nieuwe staat en mooi ingelijst(zwevend).
Kan aangetekend verzonden worden of opgehaald.
Rob SCHOLTE (Amsterdam 1958)
Schilder, aquarellist, tekenaar
Rob Scholte volgde zijn opleiding aan de Rietveld Academie te Amsterdam, waar hij afstudeerde aan de afdeling audiovisueel. Hij werkt in een postmoderne stijl, met vaak zeer gedetailleerde schilderijen en/of collages. Scholte gebruikt beelden uit het dagelijkse leven, vooral de media, en plaatst deze in een nieuwe dimensie.
État | État neuf |
Heure de début | 8-8-2021 à 18:16 |
Heure de fin | 22-8-2021 à 22:22 |