Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel: Colour Delight
Afmetingen: Beeld: 81 cm x 80 cm Blad: 91 cm x 90 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 6/80
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 25,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen.
Heure de début | 12-2-2016 à 16:53 |
Heure de fin | 17-2-2016 à 16:53 |