Bernd Berner - SANS TITRE 1996 signé
James Ensor - «Panorama graphique avec un but» 1952
Marie Charlot - Mesdames qui marchent.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 53.5 x 42.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 79 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 4/110 |
Ronald BOONACKER
Schilder
Geboren te Bussum in 1955.
Opleiding:
Boonacker is autodidact.
Woont en werkt in Amsterdam. Ook heeft Boonacker een atelier in het Mexicaanse Acapulco.
Boonacker staat bekend om zijn felgekleurde landschappen. Hij wordt hiertoe geïnspireerd door de vele reizen die hij heeft gemaakt en nog steeds maakt, naar onder meer zijn favoriete bestemmingen in Spanje, Italië en Brazilië. Tegelijkertijd is elk werk gebaseerd op de Nederlandse traditionele landschappen en stillevens. Als Boonacker een bepaalde omgeving wilt vastleggen, maakt hij er eerst een aquarel van, die dan later kan dienen ter herinnering wanneer hij aan een schildering begint. Het enorm warme gevoel dat de tropische stranden, eilanden en zonsondergangen in zijn werk uitstralen, hangt samen met Boonackers positieve kijk op het leven.
Goed. Lijst heeft een kleine beschadiging niet storend. | |||||||
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-5-2021 à 22:37 |
Heure de fin | 6-6-2021 à 15:27 |