Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1987 |
Technique | Collage |
Dimensions | 50 x 41 cm (h x l) |
incl. cadre | 76 x 66.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in '-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie. Kosten Nederland: 47,50. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.
État | Bon |
Het papier om de collage heen is wat vergeeld. | |
Heure de début | 24-3-2020 à 21:52 |
Heure de fin | 6-4-2020 à 19:16 |