Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Offset |
Sujet | Nu |
Dimensions | 76 x 168 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Prachtige, complete serie drukken van Shinkichi Tajiri. Het is weliswaar een offset techniek, maar dit zijn wel originele drukken zoals door de kunstenaar is bedoeld, op dik papier. Alle drie de bladen afzonderlijk met potlood gesigneerd en genummerd (respectievelijk 33/190, 51/190 en 33/190).
Losse exemplaren zijn steeds vaker te zien, en te koop, als afzonderlijke kunstwerken, complete series worden steeds schaarser. Deze serie is in zeer goede conditie; een paar kleine kreukjes in de marge weerhouden mij ervan om ze als mint te omschrijven.
Afmetingen: 76cm x 168cm (geheel), 76cm x 56cm (per blad), 71cm x 51cm (beeld per blad)
De werken worden bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kunnen de bladen goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 24-3-2020 à 17:26 |
Heure de fin | 9-4-2020 à 11:32 |