Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Offset |
Sujet | Nu |
Dimensions | 76 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Prachtige offset druk uit 1975 van Shinkichi Tajiri. Het is weliswaar een offset techniek, maar dit is wel een originele druk zoals door de kunstenaar is bedoeld, op dik papier. Met potlood gesigneerd en genummerd (130/190). In zeer goede conditie, enkel paar minieme kreukjes.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 71cm x 51cm (beeld)
Heure de début | 7-3-2020 à 15:35 |
Heure de fin | 21-3-2020 à 19:26 |