Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1950 |
Dimensions | 54 x 63 cm (h x l) |
incl. cadre | 83 x 91 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooi werk van Tajiri naar het originele werk uit 1950. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (’50-‘91), een Épreuve d’Artiste exemplaar. In prachtige lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Een lijst van deze kwaliteit is al meer waard dan het openingsbod. In zeer goede conditie, alleen een kleine kras op de lijst rechts midden. Afkomstig uit de kunstcollectie van Price Waterhouse.
Afmetingen: 91cm x 83cm (incl. lijst), 63cm x 54cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 8-1-2019 à 23:12 |
Heure de fin | 21-1-2019 à 20:00 |