Ando Hiroshige - Domaine religieux de Tenmangu à Yushima (Yushima Tenmangu) 1854
Moricz Goth - "Bêtes de trait" - Charbon à bord
Isao Ikegami - sérigraphie encadrée : Gen 1 - 1985
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1974 |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 250 |
Mooi, apart werk van Shinkichi Tajiri uit 1974. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (249/250). Deze zeefdruk werd uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling TAJIRI in Museum Boymans - van Beuningen in Rotterdam en het Bonnefantenmuseum in Maastricht. In goede conditie, slechts wat kleine kreukjes in de marge onderaan en ook twee kleine vlekjes helemaal onderaan het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 62cm x 42cm (beeld)
Slechts wat kleine kreukjes in de marge onderaan en ook twee kleine vlekjes helemaal onderaan het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||
Heure de début | 8-1-2020 à 11:09 |
Heure de fin | 4-2-2020 à 12:11 |