Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Stephanus Albertus (Steph) Uiterwaal (of Stef, Stefan, Stephan) (IJsselstein, 8 januari 1889 - Bunnik, 26 oktober 1960).
Zeer fraai beeld van Steph Uiterwaal. Uiterwaal is mede bekend vanwege zijn "Madonna met kind" in persglas voor Leerdam. Hij maakte echter veel meer mooie(re) beelden.
Dit fantstische beeld heet "Agnes", zij was één van zijn dochters.
Het beeld is in een fraaie staat en is vermoedelijk ergens in de 40er jaren gemaakt. Helaas één klein mankement: De vingers van de hand die in het haar zit zijn afgebroken. Het werk is destijds rechtstreeks door de familie ingebracht op een veiling en zo "op de markt"gekomen.
Hoogte 62 cm.
Ophalen in Apeldoorn of verzendkosten koper.
Heure de début | 31-8-2014 à 14:19 |
Heure de fin | 14-9-2014 à 14:19 |