Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Gemengde techniek door Theo Beerendonk
Voorstelling van een gebogen naakte vrouw
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 25x18, p.p.maat 50x32
Gesigneerd r.o. 'Theo Beerendonk'
N.B.: oneffenheid in voorstelling l.o.
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-5-2018 à 13:14 |
Heure de fin | 21-5-2018 à 20:19 |