Gouache van Tilly Wils. Titel : Door de bomen het bos. Gesigneerd : Ja, op de achterzijde. Ingelijst : Ja, met houten lijst. Afmetingen : Blad 35 x 27 cm en beeld 17 x 12 cm.
Prijs is excl.verzendkosten
Heure de début | 6-4-2015 à 14:32 |
Heure de fin | 20-4-2015 à 14:32 |