Gouache van Tilly Wils. Titel : Tulipo. Ingelijst : Ja, met houten lijst. Gesigneerd : Ja, r.o. met potlood en ook op de achterzijde. Maten : Blad 32 x 24 cm en beeld 17 x 12 cm.
Prijs is excl.verzendkosten.
Heure de début | 6-4-2015 à 14:40 |
Heure de fin | 20-4-2015 à 14:40 |