Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere, losbladige houtsnede door Tinus van Doorn (1905-1940).
Voorstelling van een Arcadisch tafereel men vrouw, man en dieren in landschap.
Beeldmaat 9x9 cm
Bladmaat 18,5x16 cm
Gesigneerd in potlood r.o. 'T.van Doorn'
Gedateerd in potlood r.o. '32'
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 5 euro (briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 26-8-2013 à 21:10 |
Heure de fin | 2-9-2013 à 21:10 |