Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Schitterend werk van Valerio Adami uit 1979. Zeefdruk op Arches papier, netjes gemonteerd op stijf, dik papier/glad karton. Met potlood gesigneerd en genummerd (24-75). In uitstekende conditie, de afbeelding zelf near-mint. Ingelijst met passe-partout een absoluut plaatje.
Afmetingen: 86cm x 67cm (incl. montage), 76cm x 56cm (blad), 67cm x 47cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 3-10-2017 à 10:29 |
Heure de fin | 13-10-2017 à 20:29 |