Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2002 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Sport |
Dimensions | 80 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Werner Opitz – Ijshockey
Komt uit de colectie: Ter ondersteuning van het Olympische team Salt Lake Edition “Colors in the Snow”
Bekende artiesten steunen het Duitse Olympische team op weg naar Salt Lake City. In
totaal 16 internationaal bekende artiesten, waaronder prof. Hans
Baschang, Rüdiger Eschert, prof. Max Uhlig en Giovanni Vetere, hebben op
initiatief van Gallas Verlag (München) en Deutsche Sport-Marketing de
benefieteditie “Colours in the Snow” geïnitieerd.
Le lot se trouve à | Genk, Belgique |
Heure de début | 17-5-2021 à 8:27 |
Heure de fin | 7-8-2021 à 16:06 |