Carol van den Boom-Cairns - Mère avec enfant en bas âge
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Krachtige ets door Willem Minderman.
Voorstelling getiteld 'Dood Riet V'
Losbladig, beeldmaat 20x30, bladmaat 33x50
Gesigneerd in potlood l.o. 'W.Minderman' en getiteld m.o. 'Dood Riet V'
Gedateerd en gemonogrammeerd in de druk m.o. '19WM77'
Heure de début | 3-4-2016 à 17:38 |
Heure de fin | 16-4-2016 à 17:38 |