Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Vakkundige ets door Willem Minderman.
Voorstelling getiteld 'Dood riet VI'
Losbladig, beeldmaat 19x30, bladmaat 33x50
Gesigneerd in potlood l.o. 'W.Minderman' en getiteld m.o. 'Dood riet VI'
Annotatie r.o. 'eigen druk' en monogram en datering l.o. in de druk 'WM 1977'
Heure de début | 21-5-2016 à 11:54 |
Heure de fin | 28-5-2016 à 15:54 |