Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Schilderachtige litho van de in 1879 in Friesland geboren schilder en graficus Ype Heerke Wenning.
Titel : Dorpsgezicht met bruggetje
Afmetingen beeld : 35 x 47 cm. Ruime marges.
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en gesigneerd op de steen
Ingelijst : niet ingelijst maar voorzien van passepartout met achtervel
Materiaal : litho op stevig papier
Conditie : in uitstekende staat
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd mbt authenticiteit en conditie
Verzending : het werk kan verzonden worden. Kosten verpakking en verzending 8.50 euro.
Heure de début | 1-1-2014 à 14:04 |
Heure de fin | 12-1-2014 à 14:04 |