Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 53 x 68 cm. Ingelijst. Lijstmaat 72 x 87 cm.
Anton Funke Küpper is geboren te Ruhrort (Duisburg) in 1869 en overleden te Haarlem in 1955.
Heure de début | 21-4-2015 à 21:52 |
Heure de fin | 27-4-2015 à 21:52 |