Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Prachtig kustlandschap van Jan Hendrix, geinspireerd door de grote Japanse ukiyo-e (blokdruk) kunstenaars. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (Hawaii?) en genummerd (165/200). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Lichte verkleuring van een vorig passe-partout en wat krasjes linksboven.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 56cm x 37cm (beeld)
Jan Hendrix (Maasbree 1949)
Nederlands beeldend kunstenaar, voor het grootste gedeelte in Nederland geschoold (Ateliers ’63 Haarlem, Jan van Eyck Academie Maastricht). Sinds 1978 woont en werkt hij in Mexico. Hendrix exposeert wereldwijd en zijn werk is vertegenwoordigd in internationale musea. Hij geniet vooral in (Latijns-)Amerika, en in Mexico in het bijzonder, bekendheid als beeldend kunstenaar (graficus, architectuur en installaties). Op Mexicaanse veilingen brengt zijn werk een veelvoud op vergeleken met bijvoorbeeld Nederland.
Lichte verkleuring van een vorig passe-partout en wat krasjes linksboven | |||
Heure de début | 14-6-2020 à 15:04 |
Heure de fin | 11-9-2020 à 20:50 |