Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 65.5 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 39/100 |
Conditie: Het werk is in� goede staat.�Er zitten wat vlekken/vouwen op de buitenste rand. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.
Het werk is in goede staat. Er zitten wat vlekken/vouwen op de buitenste rand. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 2-7-2018 à 23:06 |
Heure de fin | 11-7-2018 à 22:20 |