Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Offset |
Sujet | Érotique |
Dimensions | 76 x 168 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Prachtige, complete serie drukken van Shinkichi Tajiri. Het is weliswaar een offset techniek, maar dit zijn wel originele drukken zoals door de kunstenaar is bedoeld, op dik papier. Alle drie de bladen afzonderlijk met potlood gesigneerd en genummerd (allen 110/190).
Losse exemplaren zijn steeds vaker te zien, en te koop, als afzonderlijke kunstwerken, complete series worden steeds schaarser. Bovendien is deze hele serie hetzelfde genummerd en in mint conditie; nooit ingelijst geweest, altijd in een Prent 190 map gelegen.
Afmetingen: 76cm x 168cm (geheel), 76cm x 56cm (per blad), 71cm x 51cm (beeld per blad)
De werken worden bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kunnen de bladen goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
État | État neuf | ||
Heure de début | 30-12-2019 à 17:13 |
Heure de fin | 13-1-2020 à 20:54 |